Arayın (0262) 606 0 535

Fimamız

showcase image

Erguvan Ambalaj

16 Mayıs 2007'de bölgesel olarak Endüstriyel Ambalajlama çözümleri sunmak amacıyla faaliyete başladık. Marmara bölgesi geneline adrese teslim sistemi diğer bölgelerde kargo ve nakliye şirketleri üzerinden hizmet vermekteyiz.

Koruyucu paketleme ve Sevkiyat ambalajlaması alanında satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz arasında ; Karton Köşebent çeşitleri, Balonlu Naylon, Pe Köşe ve Kenar Koruyucular, Boru izole profilleri, Palet Streç Film, Pe Flex Levha (Parke altı Şilte), Karton Seperatör, Ondüle Karton, Kilitli Karton, Endüstriyel bant çeşitleri, Şerit çemberler ve ekipmanları ile çeşitli Sarf malzemeler bulunuyor.

Fabrika Satış Mağazamız

2015 yılında perakende satış proje kapsamında gerçekleştirilmek üzere çalışmalarına başladığımız Erguvan Ambalaj Marketlerin ilk adımı olan Fabrika Satış mağazamız markamız bünyesinde faaliyete başlamış olup toptan harici ürün tedarik etmek isteyen bireysel ve alt toptan müşterilerimize avantajlı fiyatlar ile ürün ve hizmet sunmaktadır.

Fabrika Satış Mağaza ürünlerimizi aynı zamanda Online satış mağazamız üzerinden satmaktayız. Tıklayın..

Neler Satıyoruz?

Balonlu Naylon; Sert darbelere, düşmelere, çizilmelere ve diğer tüm dış etkenlere karşı korunmada ideal ve ekonomik ambalajlama ürünüdür.
Masif, cam, elektronik eşyalar için koruyucu ürün olarak kullanılır. Esnekliği sebebiyle kenar ve köşe korumada en kullanışlı ambalaj ürünüdür.
Oluklu mukavvadan üretilen koliler, boy en ve yükseklik ölçülerine sahip eşyaların paketlemesinde kullanılır.
Palet Streç Filmler Otomatik makinelerde 3 kata kadar uzayabilir. Yüksek kaliteli Dowlex malzemeden üretilirler.

Satış Grafiğimiz

Karton Ambalajlar
40% Complete (success)
Balonlu Naylonlar
40% Complete (success)
Polietilen Koruyucular
40% Complete (success)
Endüstriyel Ambalajlar
40% Complete (success)

Ürün Markalarımız


EkoFlex

Pe Koruyucular

Erguvan Plastik

Plastik Ambalajlama

Erguvan Karton

Karton Ambalajlar

Erguvan Endüstriyel

Endüstriyel Ambalajlar